הדיוק שבעיצוב

כפי שתוכלו לראות בתיק העבודות שלנו, האתרים שלנו מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר וללא חסכון בעלויות. כל תהליך עיצוב אתר נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאמה לדרישותיכם עד לרמת הפיקסל האחרון שבעמוד.

קידום אתרים והנעה לפעולה בגוון הקשת

נושא חשוב מאין כמוהו, דמיינו לעצמכם שהאתר שלכם כבר באוויר, הלקוחות נכנסים אבל לא יוצרים קשר… מתסכל? לא אצלנו. בשיק סייט האתרים מעוצבים בצורה כזו שהגולש (הלקוח) מבין בבירור את מבנה האתר כבר מהשניות הראשונות לאחר כניסתו לאתר. כל זאת על ידי עיצוב אתרים מניע לפעולה שמביא את הגולש לפעול כפי שאתם רוצים. ובנוסף, כל האתרים שלנו מותאמים באופן מלא לקידום האתר בגוגל

עיצוב אתרים רספונסיבי

אחד הדברים שתמצאו ברובם הגדול של האתרים המעוצבים על ידי שיק סייט היא התאמה מלאה לטכנולוגיות האחרונות ובראשן התאמה מלאה למכשירים ניידים, כל אתר המעוצב על ידנו מותאם עיצובית בשלמות לכל מכשיר חכם. על ידי כך, אתם מרוויחים שני דברים חשובים: עוד לקוח מרוצה וביטול הצורך בשני אתרים נפרדים הדורשים ניהול וממשק נפרדים.

עיצוב מוצלח נולד – ביחד

כמו שכבר הזכרנו עיצוב שמניב פירות הוא עיצוב שמתכונן מראש ביחד, אנחנו ואתם זה צוות ולכן דעתכם חשובה לנו, במיוחד בשלב הקריטי של עיצוב האתר הבא שלכם. ביחד אנחנו נגיע לעיצוב ההוא שחלמתם עליו עוד כשהאתר היה “רק” רעיון.

חדשנות זה כוח

טכנולוגיות מתקדמות זה שיק סייט. אצלנו תוכלו למצוא את מגוון הפתרונות בתחום של עיצוב אתרים מהבסיס ועד הרמות המתקדמות ביותר. לשיק סייט ניסיון רק בהקמה ועיצוב של אתרים המשלבים בתוכם חידושים שעדיין לא נראו בישראל. אנחנו מונעים מאתגרים, תנסו אותנו.