מערכות ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן wordpress joomla

התוכן באתר האינטרנט הינו האלמנט החשוב ביותר שכן, באמצעותו יכולים המבקרים באתר לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות בעל האתר ו/או החברה אותו מציג האתר.

במקרים רבים התוכן הוא דינמי ומשתנה לעיתים קרובות, וזאת בין היתר עקב העובדה כי בעל האתר מכניס חידושים, מוצרים ושינויים למיניהם.

בעבר הלא כל כך רחוק, כאשר רצה מנהל אתר לבצע שינויים באתר שלו היה עליו לפנות למנהל האתר ולבקש ממנו לבצע את השינויים עבורו.

היום התהליך הרבה יותר פשוט שכן, באמצעות מערכת ניהול תוכן מתקדמת ופשוטה גם יחד, אשר קיימת באתר יכול בעל האתר לבצע את כל שינויי התוכן באופן עצמאי ובכך לחסוך זמן וכסף.

שיק סייט מתאימה את מערכת ניהול התוכן הידידותית ביותר למשתמש ולאחר הדרכה פשוטה יכול בעל האתר לנהל את התכנים בעצמו.

במסגרת ניהול התכנים יכול בעל האתר בין היתר להזין תכנים חדשים, לשנות או להקים קטגוריות שונות באתר להשתמש ולנהל בלוגים ופורומים למיניהם וכל זאת במהירות ויעילות והרי ידוע לכולם שזמן זה כסף.

שיק סייט מתאימה עצמה לטכנולוגיה והביקוש בעולם מערכות ניהול התוכן.

נכון להיום, בניית אתרים בוורדפרס אשר הינה מערכת ניהול התוכן המבוקשת ביותר אשר על בסיסה קיימים בעולם יותר ממיליוני אתרים.

בשיק סייט אנחנו מאמינים שניהול התוכן חייב להיות גמיש ומותאם ללקוח בצורה המרבית ולכן אנו משנים את מערכת ניהול התוכן באתרים מבוססי וורדפרס לשלב מתקדם ע"י פיתוח יכולות נוספות כמו: אפשרויות ניהול הפונטים, ניהול צבעים, ניהול איזורי תוכן מתקדמים, שליטה על איזור הלוגו, שליטה על תבניות ושטחי האתר, שליטה מתקדמת על בניית תוכן פנימי וניהול מתקדם לוויג'טים.
וכל זאת, תתפלאו, בקלות ובנוחות המרבית שתגרום לכם להיות אחראים לתוכן והמוצרים באתר האישי שלכם מבלי להיעזר בבעלי מקצוע מהתחום.