בפורום מורחב – הקמת קהילות ורשתות חברתיות לכל מטרה

הקמת קהילות ורשתות חברתיות

האם דיברנו על כל האפשרויות לקידום עסקי, עד כי לא נשארה חלקת קרקע פורייה אחת לרפואה? האם נגמרו האפשרויות לחדש וכל האפשרויות ממחזרות את עצמן ולו רק כדי לתפוס עוד לקוח כאופציה עסקית? כמו תמיד להמציא את הגלגל אפשר רק פעם אחת  אבל ליצור ממנו אופציות ופיתוחים, המזכירים את הגלגל אבל בפאזה קצת שונה.

אז למה אנחנו מתחילים לדבר על גלגלים? פשוט מאוד מאחר שקיימים כיוונים מפתיעים שרבים מאתנו עושים בהם שימוש אך לא הבשילו להבין כמה כוח טמון בהם דווקא בצורה השיווקית העקיפה, דרך ביצי זהב, קשרים ובניית אמון ומיתוג תהליכי שמחזיק מים באופן משמעותי הרבה יותר מאשר בצורות השיווק המיידיות.

הקמת קהילות ורשתות חברתיות

  

האם אתם מוכנים לקבל יותר לקוחות ויותר חשיפה ?

אם כן, זה כנראה בשבילכם….

 

קהילה או רשת חברתית, היא דרך ליצור קשרים, שיתופי פעולה, חברויות, רעיונות והשראה בכל תחומי החיים. הרעיון השיווקי בנושא לקוח מתחום הסמול טוק ומאפשר לנו ליצור אפשרויות והזדמנויות עסקיות בדרכים אגביות וישירות. אחד הפרטים החשובים ביותר ברשתות החברתיות מהכיוון העסקי, הוא סבלנות והקפדה על פרטים. יצירת מעגלים רחבים של שיתופי פעולה וקשרים, תלויה ביכולת שלכם לייצר תוכן רלוונטי, תגובות רלוונטיות ולמשוך גולשים רלוונטיים אל הפורום.

אחד הכלים, המתפקד באופן קרוב לתפקוד של רשת חברתית הוא אתר המבוסס BuddyPress , אשר מעניק אפשרות לבניית אתר המתפקד באופן אינטראקטיבי באמצעות מסרים מיידיים מערכת בלוגים ויצירת אירועים. אחד היתרונות ברשת זו, היא היכולת לבנות אתר ייעודי לקהילה חברתית או רשת מותאמת נושא משלכם.

בניית אתר לפורום ו/או רשתות חברתיות פרטיות, הנותנים שירות לנושאים ועיסוקים ספציפיים הם בין השחקנים החדשים בשוק הישראלי, ובעת בנייה חכמה, ניהול חכם, פיתוח פורומים חברתיים מתקדמים, יוצרים הזדמנויות חדשות מידי יום.

ומה בנוגע לתחום הרומנטי?

כאשר הכל קל וזמין היום באינטרנט, ניתן לפתות בתחום הגדל והולך ברשתות החברתיות ובאינטרנט בכלל, הלוא הוא תחום ההיכרויות. האפשרות להכיר ולהגיע לכל אחד באינטרנט, ואפילו למצוא אהבה, זוגיות או סתם דייט לסוף השבוע, מושך אליו עסקים רבים. חשוב מאוד להבין שאתר מצליח ומעוצב בצורה נכונה, אשר נסרק במיקומים ראשונים במנועי החיפוש מושך אליו מפרסמים, יצירת התנועה, אם כן, לא זאת בלבד שתתרום לשיתופי פעולה וקשרים עסקיים וחברתיים שונים, אלא גם למקור הכנסה יעיל ונזיל מבלי שנקפתם אצבע…

חשוב מאוד להקפיד על מעגליות וקשר ממשקי יעיל, עם אתרים או פורומים קיימים וחזקים מתוך האתר או הפורום שלכם ולבצע פעולות כמו התממשקות מלאה מול פייסבוק, המהווה את אחד הצרכים המרכזיים בכל אתר ורשת, הבאים לידי ביטוי כשירות חובה בכל אתר. היכולת להתחבר אל האתר דרך רשת הפייסבוק או ליצור הפניות לרשתות חברתיות אחרות, יוצרות בהכרח תנועה רחבה הרבה יותר.

שיווק עם חיוך – פלטפורמה מזמינה היא פלטפורמה ש"עובדת" בשבילנו

בהמשך לנושא הנ"ל, אחד הגורמים החשובים ביותר, במיוחד בתחומים כמו פורומים ורשתות חברתיות, הוא עצם ההנאה והחווייתיות שבגלישה. זמינות וקלות השימוש, כמות הגולשים, האיכות שלהם, אפשרויות החיפוש, אפשרויות אינטראקטיביות, ויזואליות ועוד ועוד. אחד הערכים החשובים ביותר בעת הקמה בנייה ועיצוב של אתר הכרויות, פורום עסקי/חברתי או רשת חברתית היא החשיבה על המוצר הייחודי שלכם, הפלטפורמה המיוחדת שלכם והיכולת להכניס ערך מוסף, ולו הקטן ביותר, כמוהו אין בנמצא באתרים אחרים.

תחומים כמו:

  • פיתוח בלוגים חברתיים, בהתאמה אישית לצרכי הקבוצה
  • שאילת שאלות פרטניות
  • וכמובן סקרי איכות בקרב הגולשים שלכם

הרכיב הקל ביותר, הוא זה  שיכול להוות הבדל מהותי בין אתר סתם לאתר קיים.

אז במה האתר שלכם מתבדל מאתרים אחרים?

מהו ה"תבלין" המיוחד שלכם, בזכותו תנועת הגולשים או לפחות גולשים ספציפיים יוטו לכיוונכם?

הפיכת האתר, הפורום או הרשת בחברתית למבוקשת בקרב גולשים ובתוך כך גם בקרב מפרסמים היא מאתגרת במיוחד עקב ביסוסם של אתרים/רשתות/פורומים מרכזיים, כמו: פייסבוק, טוויטר ולינקד אין.

צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים, ואנו נראה לכם, איך יוצרים הצלחה אמיתית, קשרים חברתיים ועסקיים אפקטיביים, בכמה פעולות פשוטות…