בניית אתרי תדמית

אתר תדמית טוב יכול לתת לעסק שלך את מה שהוא צריך יותר מכול – גישה ללקוחות. קהל לקוחות קבוע או לכל הפחות משיכה של לקוחות פוטנציאלים שיכנסו לאתר שלך ויתעניינו במה שיש לך להציע, אז כבר תפקידך שהמוצר שלך ידבר בזכות עצמו.

פורום וקהילה חברתית

קהילה או רשת חברתית, היא דרך ליצור קשרים, שיתופי פעולה, חברויות, רעיונות והשראה בכל תחומי החיים. הרעיון השיווקי בנושא לקוח מתחום הסמול טוק ומאפשר לנו ליצור אפשרויות והזדמנויות עסקיות בדרכים אגביות וישירות. אחד הפרטים החשובים ביותר ברשתות החברתיות מהכיוון העסקי, הוא סבלנות והקפדה על פרטים. יצירת מעגלים רחבים של שיתופי פעולה וקשרים, תלויה ביכולת שלכם לייצר תוכן רלוונטי, תגובות רלוונטיות ולמשוך גולשים רלוונטיים אל הפורום.

חנות אינטרנטית

בניית אתר כחנות וירטואלית באינטרנט, מהווה יתרון חד משמעי של נוכחות אינטראקטיבית ברשת. חנות וירטואלית מעוצבת בחכמה היא בעצם אופציה המאפשרת לנו קידום יעיל ונוכחות רחבה יותר וגם מתן האפשרות למכור באינטרנט הלכה למעשה ולא רק לשווק. היתרון במתן האפשרות לרכישה מיידית ברשת, מאפשרת יצירת מספר קטן יותר של לידים אבודים. חנות וירטואלית מקוונת היא בדיוק המכה על הברזל כל עוד הוא חם. תחשבו על זה, כאשר לקוח נכנס אל אתר האינטרנט שלכם מתלהב ממה שהוא רואה ומעוניין לקנות, חסרה נקודה אחת קטנה ומרכזית, הקנייה עצמה.

אתרים טכנולוגים

כל עסק, משרד, ארגון וכו' יכולים לנצל את התפתחות הטכנולוגיה בתחום בניית אתרים ולפתח אתרים טובים יותר וקלים יותר לשימוש.
דפדפנים מודרניים תומכים באופן מלא ב HTML5 ואתרי אינטרנט רבים ואפליקציות רבות עושות שימוש בטכנולוגיה.
בנוסף, תודות למעבר העולמי לשימוש בטאבלטים וטלפונים חכמים, היכולת שמאפשרת HTML5 לפיתוח אפליקציות מתקדמות בדפדפנים עולה.

אתרי מגזין

רבים יקפצו ויגידו, שהחלק החשוב ביותר של שיווק עיתון או כל מוצר אחר הוא החשיפה ומספיק שאדם נסע מרחק של 10 דקות או ישב בבית קפה במשך רבע שעה, כדי להיחשף למוצר. אני לא מתיימר לומר אחרת. אבל האם ייצור של עוד כלי תקשורת שיכניס רווחים לחברה הוא בהכרח שלילי אם בכלל, האם לא תרצו להקדים את המתחרים ולהעניק ללקוחות שלכם זמינות ונגישות למידע אותו מציג אתר העסק? טרנד חדש שתופס תאוצה בקרב הלקוחות שלנו מעיד כי בכל יום עולה הביקוש בתחום של עיצוב אתר מגזין לעסק או לקהילה. בואו ללמוד איתנו את היתרונות של אתר מגזין המשלב בתוכו עיתון או פיצ'ר המציג את מגוון המוצרים של הלקוח.

טוען מפה