אתר תלת מימד – מהפנטזיה למציאות

אתר תלת מימד – מהפנטזיה למציאות

רבים חוזרים ושואלים: מתי יגיע הסוף לחידושים והאפשרות באינטרנט. כפי שזה נראה עד כה, החידושים לא יפסיקו ולא מתכוונים להפסיק להפתיע אותנו בעתיד הקרוב במיוחד, לא כאשר מדובר על תחום האינטרנט והאתרים. כפי שאין סוף לעיצובים ורעיונות המיתוג, כך גם הטכנולוגיה מתפתחת והופכת את האינטרנט ליצירה  דינאמית.

או במילה אחת WEBGL
העתיד כבר כאן – עיצוב אתרים בשיטה אמריקאית

 

אתרי התלת מימד, טרם נכנסו בשערי הארץ אבל כבר עכשיו, אנחנו מתחילים להתכונן לקראת בואם, היכולת להפוך את האתר למקום בעל אפשרויות בלתי מוגבלות ולייצר ממנו כלי שיווקי ברמה "כרישית", מובטחת לנו בעת פעילות ובנייה נכונה של אתר ה WEBGL

הופכים את הגלישה לחוויה – אתר חוויתי זה אתר שמוכר

מהי המשמעות של המילה חוויה? מהמשמעות שמבחינות רבות ניתן לתת למילה מסע, היכולת לקחת את הלקוח ואפילו אותנו עצמנו כבעלי עסק למסע, כזה שמותיר בנו חותם וחשיבה, אלה בדיוק התחושות אותן מעבר אתר התלת מימד, הטכניקות המורכבות של התלת מימד והגוונים השונים, הבאים לידי ביטוי בטכניקות צפייה, קבלת מידע ואפשרויות "משחק" באתר עצמו.

 שינויים ובדיקת האפשרויות הקיימות במוצר, בפריט או בטכנולוגיה, עתידה להתקיים גם היא בתחום אתרי האינטרנט התלת מימדיים לצורך מתן שירות יעיל לאנשי מקצוע ולקוחות קצה ברמות השונות, כמו, אדריכלים, לקוחות סופיים ומשתמשים, אנשי פיתוח המעוניינים לבחון כלי פיתוח מהזויות השונות, ציוד רפואי וטכנולוגי שניתן להשקיף עליו ממבט תלת מימדי ועוד.

הפלאש הנעלם – יחי מלך העיצוב החדש!

אחרי הפלאש בהולך ונעלם, והתלת מימד עומד בפרוזדור הכניסה של עולם אתרי האינטרנט, הפיתוחים שמכינים אותנו לעולם הטכנולוגי הבא, ממציאים יותר ויותר חידושים כדי להגיע מוכנים, הן מבחינת הידע של איש המקצוע הבונה ומעצב האתרים והן מצידו של הלקוח אשר עתיד להתרשם ולעשות בהם שימוש.  היחס בין האתרים הקונבנציונאליים לבין האתרים התלת מימדיים החדשים יהיו אולי גדולים בתור התחלה, בשל התקציבים הנדרשים לבניית ותכנות אתרים כאלה, אולם הרווח מהאתרים הללו לא יאחרו להגיע. כפי שרבים וטובים אמרו, אין טוב יותר ממראה עיניים.

מענה מיידי ומוחשי כבר באתר האינטרנט

 אתרי תלת מימד או בשמם המקצועי אתרי WEBGL  יתנו מענה לצורך הזה באופן מושלם בעתיד הקרוב מאוד, מענה  שניתן לראותו כבר עכשיו באתרים כמו אתרים של חברות סלולאר המאפשרות לבחון את המכשירים הסלולאריים מכל זוית ופינה אפשרית ואפילו ביצוע הדמיה קרובה מאוד למציאות תוך תכנון ותכנות האתר והרכיבים בו, אשר יעניקו הדמיה תוך קבלת האפשרות למבט חד ומציאותי יותר על פני הדברים, כדוגמת האפשרויות הנ"ל..

אתרי ה WEBGL , עתידים לשנות  את חוקי המשחק ואין ספק שהם עושים את זה כבר היום לפחות בחלק מהטכניקות הקיימות בידינו הפיכת האתר לאתר תלת מימדי נמצא עדיין במרחק של כברת דרך מאיתנו, אבל אין ספק שחשוב מאוד להיות מוכנים לבשורה החדשנית הזאת.

 

רוצים להיות הראשונים להתעדכן בחדשות האתרים והאקטואליות ביותר? צרו אתנו קשר או השאירו פרטיכם ואנו נדאג לעדכן וליידע ולעדכן אתכם בדבר אתרי תלת מימד ונושאים שיתנו לאתר שלכם קידום ועיצוב עם שיק ורווחים…

טוען מפה